Občina Beltinci

Komisije, organi, odbori, skupine

Uredniški odbor informativnega glasila MALI RIJTAR

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • odgovorni urednik BOJAN VEREŠ, Ižakovci 41b, 9231 Beltinci
  • namestnik odgovornega urednika MIRAN MAUČEC, Gančani 187, 9231 Beltinci
  • član uredniškega odbora ŠTEFAN ŽIŽEK, Gančani 146, 9231 Beltinci
  • članica uredniškega odbora GABRIJELA KÜZMA, Gančani 211, 9231 Beltinci
  • članica uredniškega odbora TINA ZVER VLAJ, Melinci 41, 9231 Beltinci
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • odgovorna urednica SIMONA CIZAR, Mladinska ul. 11, 9231 Beltinci
  • JOŽICA JAKOB, Jugovo 48, 9231 Beltinci
  • GENOVEFA VIRAG, Bratonci 39, 9231 Beltinci
  • SNEŽANA BRAČKO, Krožna 2, 9231 Beltinci
  • MARTINA PERŠA, Ižakovci 10/a, 9231 Beltinci
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • odgovorna urednica SIMONA CIZAR, Mladinska ul. 11, 9231 Beltinci
  • SNEŽANA BRAČKO, Beltinci, Krožna 2, 9231 Beltinci
  • IVAN MESARIČ, Lipovci 100/a, 9231 Beltinci
  • GENOVEFA VIRAG, Bratonci 39, 9231 Beltinci
  • BOJAN VEREŠ, Ižakovci 41/b, 9231 Beltinci

Mandatno obdobje 2014 do 2018

17.04.2018 ob 16.30
20.02.2018 ob 16.30
12.12.2017 ob 12.00
11.12.2017 ob 16.30
16.10.2017 ob 16.30
22.08.2017 ob 16.30
20.06.2017 ob 16.00
11.04.2017 ob 16.00
15.02.2017 ob 15.30
12.12.2016 ob 15.30
18.10.2016 ob 16.00
22.08.2016 ob 16.30
27.06.2016 ob 16.30
14.04.2016 ob 16.30
15.02.2016 ob 16.30
07.12.2015 ob 17.30
12.10.2015 ob 18.00
24.08.2015 ob 17.00
16.06.2015
14.04.2015
19.02.2015
20.10.2014

Mandatno obdobje 2010 do 2014

Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?