Občina Beltinci

Nadzorni odbor

Domov Organi občine

NADZORNI ODBOR OBČINE BELTINCI

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik NO Igor LEBAR
  • podpredsednik NO Slavko HORVAT
  • član NO Miroslav CIGAN
  • Član NO David Santro
  • član NO Marjan Žižek
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik JOŽE RUŽIČ, Gančani 80b, 9231 Beltinci
  • podpredsednica MARJETA KISILAK VÖRÖŠ, Ravenska 26, 9231 Beltinci -
  • član MIROSLAV CIGAN, Gačani 43/a, 9231 Beltinci
  • član SLAVKO HORVAT, Kmečka 52, 9231 Beltinci
  • član MARJAN ŽIŽEK, Dokležovje, Murska 7
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • MIROSLAV CIGAN, Gančani 43/a
  • MIRAN MAUČEC, Gančani 187
  • MILAN KERMAN, Bratonci 148/a
  • predsednik IZIDOR LEBAR, Beltinci, Kajuhova 14
  • MIRKO SRAKA, Bratonci 135/a
Člani (mandat 2006 do 2010)
  • JOŽEF BALAŽIC, Beltinci, Panonska 4/b
  • VLADO BAŠA, Ižakovci 146/a
  • JOŽEF KAVAŠ, Beltinci, Panonska 113
  • ZDENKO ŠKRABAN, Dokležovje, Železniška 14
  • IGOR LEBAR, Lipovci 59

Mandatno obdobje 2018 do 2022

09.12.2019 ob 19.00
08.07.2019 ob 18.00
17.06.2019 ob 18.00
10.06.2019 ob 18.00
15.04.2019 ob 18.00
20.03.2019 ob 18.00
11.03.2019 ob 18.00
04.03.2019 ob 18.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018

Mandatno obdobje 2010 do 2014

Mandatno obdobje 2006 do 2010

;
Piškotki
Spletno stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti. Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.